Emi execution service - ключ до забезпечення функціональної сумісності грід інфраструктур

V. V. Yurchenko, А. O. Litovchenko

Анотація


Впровадження специфікації EMI Execution Service (ES) забезпечить функціональну сумісність в грід інфраструктурах, включаючи NGI-UA, так як буде використовуватися єдиний набір специфікацій і загальний інтерфейс управління завдання. У статті представлені результати дослідження використання специфікації EMI-ES для забезпечення функціональної сумісності в Українському національному грід. Розглянуто структуру специфікації EMI-ES, розроблена на основі аналізу використання обчислювальних сервісів в промислових грід інфраструктурах робочою групою OGF Production Grid Infrastructure (PGI), функціональність у сфері управління розміщенням даних, представлена елементами stage-in (завантаження файлів) і stage-out (отримування результатів). Представлена модульна структура EMI-ES, що дозволяє виконувати перехресні запуски завдань між різними проміжними програмними забезпеченнями і обчислювальними елементами. Розглянуто і схематично продемонстровано порядок виконання команди запуску завдання за специфікацією ES. Описана імплементація сервісу EMI-ES в проміжному програмному забезпеченні ARC. А також описані наступні кроки у розвитку EMI Execution Service (ES).

Повний текст:

PDF (English)

Посилання


EMI-Compute. — http://www.eu-emi.eu/compute.

EMI Execution Service Factsheet. — http://www.eu-emi.eu/documents/10147/31168/EMI-ES.pdf.

EMI Execution Service Specification. — https://twiki.cern.ch/twiki/pub/EMI/EmiExecutionService/ EMI-ES-Speci_cation v1.16.odt.


Пристатейна бібліографія ГОСТ


1. EMI-Compute. — http://www.eu-emi.eu/compute.

2. EMI Execution Service Factsheet. — http://www.eu-emi.eu/documents/10147/31168/EMI-ES.pdf.

3. EMI Execution Service Specification. — https://twiki.cern.ch/twiki/pub/EMI/EmiExecutionService/ EMI-ES-Speci_cation v1.16.odt.